you're offline
Wróć

Zajęcia z języka angielskiego i warsztaty dla dzieci

Od 20/08 do 03/09
sosnowiec-rzedszkolaki_bystrzaki-16082022-390.jpg
Nauka języka obcego może być fascynującą przygodą, a wspólna zabawa i warsztaty plastyczne pomagają zdobywać umiejętności potrzebne w szkole! Przekonają się o tym dzieci, które wezmą udział w bezpłatnych warsztatach: 20, 27 i 28 sierpnia oraz 3 września.

Szukasz ciekawych zajęć dla dzieci, które pozwolą im rozwijać się w różnych dziedzinach? Chcesz sprawdzić, czy malucha zainteresuje świat języków obcych? Zapraszamy zatem na nasz nowy cykl warsztatów, w trakcie których dzieci w wieku od 4 do 7 lat będą mogły rozwijać zainteresowania i umiejętności.

W trakcie spotkań edukacyjnych na małych uczestników czekają zajęcia wypełnione zabawami, rymowankami i warsztatami, podczas których dzieci poznają lub powtórzą podstawowe zwroty w języku angielskim.

Uczestnicy będą mogli wziąć również udział w zajęciach, które pozwolą im ćwiczyć pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz liczenia. Wspólna zabawa, zajęcia ruchowe i warsztaty kreatywne pomogą najmłodszym nauczyć się pracy w grupie. Te umiejętności z pewnością przydadzą się im w przedszkolu oraz w pierwszych klasach szkoły. W trakcie zajęć nie zabraknie lubianych przez przedszkolaków malowania buziek i drobnych upominków.

Warsztaty poprowadzą instruktorzy szkoły językowej ProfiLingua, którzy mają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Od kilku lat szkoła prowadzi również kurs pt. „Przedszkolaki bystrzaki”, podczas którego dzieci w wielu 4-7 lat mogą wszechstronnie rozwijać swoje zdolności.

Zajęcia językowe i warsztaty dla dzieci są bezpłatne. Zapewniamy też materiały.

Zapraszamy czterokrotnie: 20, 27 i 28 sierpnia oraz 3 września w godzinach 11:00-18:00.