you're offline
Wróć

Przygotuj z nami wymarzone święta!

Od 16/12 do 19/12
auchan-jarmark_swiateczny-15122021-390.jpg
Niewiele ponad tydzień dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia, dlatego warto już teraz zaplanować gwiazdkowe zakupy! Na świątecznym jarmarku w naszej galerii handlowej będzie można znaleźć rękodzieło, które zainteresuje wszystkich poszukujących pomysłu na niebanalne gwiazdkowe prezenty, a także wiele smakołyków na świąteczny stół.  

Moc wyjątkowych produktów czeka na odwiedzających na stoiskach rękodzielniczych. Jako oryginalny prezent dobrze sprawdzi się dostępna na stoiskach srebrna biżuteria artystyczna czy naturalne kosmetyki i mydełka. Z kolei na straganie góralskim będzie można zakupić tradycyjne barwne chusty czy wygodne skórzane kapcie. Na odwiedzających czekają również kolorowe świąteczne ozdoby, stroiki oraz bogaty wybór obrusów, serwet czy dekoracyjnych desek do krojenia. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy produktów wykonanych z wikliny.

Z kolei na stoiskach spożywczych na odwiedzających czeka wiele smakołyków. Będzie można zakupić chleby na zakwasie, sery, oscypki, a także soki i konfitury.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos oraz utrzymywać 1,5 metra odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Przy wejściu do obiektu i hipermarketu można znaleźć dozowniki z płynem dezynfekującym.

Świąteczny jarmark produktów regionalnych odbędzie się w dniach 16-19 grudnia. Stoiska będą dostępne w pasażu galerii handlowej w godzinach pracy obiektu od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, a w niedzielę handlową 19 grudnia od 9:30 do 20:00.

Serdecznie zapraszamy!