you're offline
Wróć

Naładuj samochód elektryczny podczas zakupów

06/10
add this event to your calendar

choose your application

sosnowiec-laduj_samochod_elektryczny-21022020-390.jpg
Ładowarka sieci GreenWay dostępna przez całą dobę na naszym parkingu umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch pojazdów: jednego prądem stałym (DC) i kolejnego zmiennym (AC). Mogą skorzystać z niej kierowcy pojazdów elektrycznych zgodnych ze standardami: CHAdeMO, CCS oraz AC Type-2, czyli praktycznie wszystkich marek samochodów elektrycznych. Urządzenie umożliwia naładowanie baterii pojazdu w czasie do 40 minut, które można wykorzystać na przykład na zakupy w jednym z blisko 50 sklepów znajdujących się w galerii handlowej.

Korzystanie z ładowarki jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie internetowej www.greenwaypolska.pl. Ładowanie samochodów w ładowarkach sieci GreenWay jest odpłatne, a cennik i regulamin korzystania z urządzenia znajduje się na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej operatora.

Kierowcy przyjeżdzający do naszego centrum handlowego oprócz ładowarki samochodów elektrycznych mogą również korzystać ze stacji benzynowej Auchan oraz sklepu i serwisu samochodowego Norauto.
 


 
  add this event to your calendar

choose your application

Share