you're offline
Wróć

Bezpłatnie oprawiamy szkolne podręczniki

10/09
sosnowiec-opraw_swoje_podreczniki-06092022-390.jpg
Uczniowie szkół podstawowych na początku roku szkolnego otrzymali w swoich placówkach bezpłatne podręczniki. Aby służyły długo, szkoła wymaga, by były odpowiednio obłożone – nie można na przykład używać taśmy klejącej.

Nie musisz jeździć po całym mieście w poszukiwaniu okładek na podręczniki do szkoły podstawowej! W najbliższą sobotę 10 września w naszym centrum handlowym bezpłatnie oprawisz wszystkie książki zgodnie z wymogami szkoły Twojego dziecka. Zapraszamy od godziny 15.00 do 18.00.

Na stoisku w pasażu centrum handlowego za pomocą specjalnej maszyny na okładki książek i zeszytów ćwiczeń będzie zakładany przezroczysty materiał. Okładka zostanie idealnie dopasowana do wymiarów podręcznika. Tak obłożony podręcznik długo zachowa nowy wygląd i będzie służył do końca roku szkolnego. Obłożone podręczniki będzie można spersonalizować, na przykład wypisując swoje imię i nazwisko kolorowymi pisakami, na przygotowanych etykietach. Usługa jest bezpłatna, wystarczy zgłosić się do punktu w galerii handlowej ze swoimi podręcznikami.

Ozdób szkolny piórnik

W trakcie oczekiwania na obłożenie książek, uczniowie będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych. W strefie zaaranżowanej w pasażu centrum handlowego w ruch pójdą kolorowe pisaki! Podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych będzie można według własnego pomysłu ozdobić płócienne szkolne piórniki. To doskonała okazja, żeby puścić wodze fantazji i ćwiczyć zdolności manualne tak potrzebne w szkole. Własnoręcznie ozdobiony piórnik pomieści wszystkie szkolne przybory i będzie cieszył oko podczas codziennej nauki. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 15:00 i potrwają do godziny 18:00. Udział w zajęciach jest bezpłatny. W strefie kreatywnej będą dostępne wszelkie materiały do wspólnej kreatywnej zabawy. Dodatkowo na dzieci, które wezmą udział w spotkaniu czekają słodkie upominki.

Zapraszamy!