Materiały dla prasy

 
 • 22.03.2018

  Przygotuj kolorowe pisanki, zajączki i palmy

  Wszystkich tych, którzy chcą nieco wcześniej wpuścić wiosnę do domu, Centra Handlowe Auchan zapraszają na rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których uczestnicy nauczą się, jak stworzyć wielkanocne dekoracje. Bezpłatne zajęcia odbędą w Centrum Handlowym Auchan w Sosnowcu, Żorach, Mikołowie i Katowicach się 24 marca.

   

  Więcej  

   
 • 07.03.2018

  Poznaj organizacje, na które możesz przekazać swój 1 procent podatku

  Termin składania rocznych deklaracji podatkowych nadchodzi wielkimi krokami. Wszystkich, którzy wahają się, na jaki cel przekazać 1% podatku Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza 10 marca na spotkanie pod hasłem „Pomagam, bo lubię”. Podczas wydarzenia będzie można poznać przedstawicieli wybranych organizacji pożytku publicznego - fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.

   

  Więcej  

   
 • 27.02.2018

  Koncert disco, konkursy i dobra zabawa – Dzień Kobiet w CH Auchan Sosnowiec

  „Mydełko Fa”, „Przez twe oczy zielone” i wiele innych znanych hitów usłyszą 3 marca z okazji Dnia Kobiet klienci Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec. Rytmy disco i atmosferę dobrej zabawy uzupełnią quizy, konkursy z nagrodami i  pamiątkowe zdjęcia z fotobudki. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 09.02.2018

  Pachnące prezenty dla sympatii

  Pluszaki, kwiaty, czekoladki, a może… mydełka? Miłość niejedno ma imię, a święto zakochanych można obchodzić na wiele różnych sposobów, na dowód czego Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec organizuje w dniu walentynek szereg atrakcji. W programie m.in. warsztaty tworzenia mydełek oraz romantycznych fotoramek.

   

  Więcej  

   
 • 05.02.2018

  Weź udział w karnawałowych warsztatach!

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 10 lutego Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza małych gości na warsztaty, które pozwolą dać upust pokładom kreatywnym i rozwinąć zdolności manualne dzieci. Wstęp wolny! 

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  Tworzymy skrzynki na zioła dla babć i dziadków

  Czy wszystkie maluchy przygotowały laurki dla babć i dziadków? Na dzieci, którym brakuje pomysłu na prezent i pragną przygotować coś więcej, czekają warsztaty kreatywne. 20 stycznia Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza na specjalne zajęcia z tworzenia skrzynek na zioła i ramek na zdjęcia. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 10.01.2018

  Zimowe zabawy dla maluchów w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec

  Czytanki, sportowe zmagania, konkursy wokalne czy warsztaty plastyczne to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na maluchów w różnym przedziale wiekowym. Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza wszystkie dzieci 13 stycznia na kreatywne animacje i moc wesołej zabawy.

   

  Więcej  

   
 • 20.12.2017

  Poczuj magię świąt na bożonarodzeniowym jarmarku

  Konkursy świąteczne, kreatywne warsztaty dla dzieci, stoiska ze świątecznymi produktami, wspólne kolędowanie i moc dobrej zabawy – trzydniowe atrakcje wprowadzą wszystkich w iście świąteczny nastój. Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza wszystkich od 20 do 22 grudnia na kiermasz świąteczny z wieloma atrakcjami dla rodzin.

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Świąteczne atrakcje dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec

  Przedświąteczne warsztaty kreatywne, teatrzyk z cyklu „Palcem po mapie” oraz animacje, które zapoznają maluchy z kulturą amerykańską – nadchodzący weekend 16 i 17 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec zapewni wszystkim małym gościom wiele atrakcji i moc zabawy. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 30.11.2017

  Weź udział w wielkiej mikołajkowej zabawie

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Zarówno na wzorowych maluchów, jak i nieco bardziej niesfornych czeka wielka niespodzianka. 6 grudnia Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza na wielką zabawę mikołajkową. W programie warsztaty kreatywne, konkursy, teatrzyk, a także moc piosenek świątecznych i spotkanie ze Świętym Mikołajem! Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Sosnowiec ul. Zuzanny 20

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty