Materiały dla prasy

 
 • 28.06.2017

  Malujemy wakacyjne koszulki, torby i plecaki – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Przyszła najwyższa pora, by spakować wszystkie potrzebne rzeczy i wyruszyć na wakacyjne przygody. Niech słoneczna aura towarzyszy nam każdego letniego dnia! Podczas warsztatów kreatywnych, które odbędą się 1 lipca w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec, mali podróżnicy stworzą oryginalne, kolorowe koszulki, torby i plecaki.

   

  Więcej  

   
 • 20.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 20.06.2017

  Sukcesy dzieci trzeba nagradzać!

  Świadectwo z wyróżnieniem to wynik pilnej i sumiennej pracy każdego ucznia. Te całoroczne starania powinny być promowane, docenione i nagrodzone. Dlatego też Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec i Centrum Handlowe Auchan Mikołów przygotowały dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2016/2017 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem, nagrody w postaci bonów zakupowych. Będzie je można odebrać już 24 czerwca.

   

  Więcej  

   
 • 06.06.2017

  Warsztaty, konkursy i urodzinowa czekoladowa fontanna

  To będzie niezapomniany dzień! 10 czerwca Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec świętuje swoje 18. urodziny. Na wszystkich gości, którzy przybędą tego dnia do galerii, czeka wiele atrakcji. W programie liczne quizy i konkursy z nagrodami, malowanie buziek, warsztaty kreatywne i plastyczne oraz urodzinowa fontanna z czekoladą.

   

  Więcej  

   
 • 31.05.2017

  Wyruszmy razem w podróż do dalekiej Australii!

  Z okazji Dnia Dziecka Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec przygotowało dla najmłodszych moc atrakcji. W ramach spotkania z cyklu „Palcem po mapie” najmłodsi poznają tym razem krainę kangurów i misia koali, wezmą udział w warsztatach kreatywnych, grach i zabawach sportowych oraz obejrzą teatrzyk pt. „Eliksir zdrowia”.

   

  Więcej  

   
 • 25.05.2017

  Synowie i córki, dla kochanej mamy czas tworzyć laurki!

  Pięknie wykonana i wręczona laurka z okazji Dnia Matki wywoła uśmiech na ustach każdej mamy. Podczas warsztatów plastycznych, które odbędą się 26 i 27 maja w śląskich Centrach Handlowych Auchan najmłodsi wykonają oryginalne prezenty dla swoich mam i poznają dwie wyjątkowe techniki ich ozdabiania - scrapbooking i kolaż.

   

  Więcej  

   
 • 19.05.2017

  Razem pomóżmy chorej Julce! – zbiórka charytatywna

  Wyjątkowa akcja charytatywna „Gramy dla Julki” będzie mieć miejsce 20 maja w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec. Podczas koncertu odbędzie się zbiórka dla chorej 10-letniej dziewczynki. W programie wiele atrakcji: występy zespołów muzycznych, motocykliści, ścianka wspinaczkowa, pokazy broni oraz zajęcia taneczne i sportowe dla dzieci i dorosłych. 

   

  Więcej  

   
 • 05.05.2017

  Wybierz się w podróż do krainy Indian i poznaj niezwykłą moc muzyki

  Wszyscy mali wielbiciele dalekich podróży wyruszą na swoją kolejną wyprawę już 6 maja. Tym razem odwiedzą krainę Indian i obejrzą teatrzyk „Z muzyką wśród zwierząt”. Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec przygotowało na ten dzień moc atrakcji.

   

  Więcej  

   
 • 12.04.2017

  Rodzinne świętowanie na jarmarku wielkanocnym

  Najwyższy czas zacząć przedświąteczne przygotowania! Wizyta na jarmarku wielkanocnym w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec wprowadzi wszystkich zapracowanych w prawdziwie świąteczny klimat. Stoiska z wielkanocnymi produktami można odwiedzać od 12 do 14 kwietnia.

   

  Więcej  

   
 • 04.04.2017

  Przygotuj własnoręcznie kolorowe pisanki

  Przygotuj własnoręcznie kolorowe pisanki
  Wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na przygotowanie wielkanocnych dekoracji, Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się 8 kwietnia. Podczas zajęć będzie można wykonać wielkanocne pisanki, kurczaczki i zajączki. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Sosnowiec ul. Zuzanny 20

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty