Materiały dla prasy

 
 • 14.02.2019

  Sfotografuj swoją miłość!

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że w związku z ogłoszeniem żałoby narodowej Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec odwołuje wydarzenia o charakterze rozrywkowym, które były zaplanowane na czwartek 14 lutego.

   

  Więcej  

   
 • 05.02.2019

  Sfotografuj swoją miłość!

  W Dniu Świętego Walentego pełne miłości i zabawne zdjęcia powstaną w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec. W czwartek 14 lutego wszystkie zakochane pary będą mogły utrwalić na fotografii swoje wielkie uczucie. Udział w zabawie jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 14.01.2019

  Pełne księżniczek i rycerzy warsztaty karnawałowe

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 19 stycznia Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec organizuje warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć kreatywne maski karnawałowe i zamienić się w księżniczkę lub rycerza. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 20.12.2018

  Jarmark świąteczny w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec

  Ręcznie wykonane ozdoby choinkowe i stroiki, biżuteria, bursztyny, a nawet naturalne miody będą wspaniałymi prezentami świątecznymi. Poszukujących perełek rękodzielniczych i naturalnej żywności Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza od 21 do 23 grudnia na jarmark świąteczny.

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne! – warsztaty dla dzieci

  Czas przystroić choinkę! Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 15 grudnia Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie, Sosnowcu i Żorach organizują przedświąteczne warsztaty kreatywne dla dzieci. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 03.12.2018

  Kodano Optyk w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec

  Od 19 listopada klienci Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec mogą korzystać z oferty marki Kodano Optyk. Nowy najemca, w którego ofercie znajdują się okulary, soczewki kontaktowe oraz badania wzroku, zajął salon o powierzchni blisko 100 mkw. To drugi sklep marki w obiektach komercjalizowanych przez Ceetrus Polska.

   

  Więcej  

   
 • 03.12.2018

  Święty Mikołaj zawita do Centrów Handlowych Auchan

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 6 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie i Sosnowcu będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem i wręczyć mu list z listą życzeń. Śnieżynka i bałwanek zaproszą uczestników spotkania do wspólnej zabaw, w tym śpiewów, gier i konkursów plastycznych. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 20.11.2018

  Andrzejkowe warsztaty dla dzieci

  Czarny kot wcale nie musi przynosić pecha! Przekonają się o tym mali goście Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec, którzy 24 listopada wezmą udział w andrzejkowych warsztatach. W programie wróżby, tworzenie figurek na szczęście, a także magnesów na lodówkę ze znakiem zodiaku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 06.11.2018

  Tworzymy patriotyczne ozdoby z drewna – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Święto niepodległości przywitaj w barwach narodowych! Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie i Sosnowcu organizują 10 listopada warsztaty kreatywne, podczas których powstaną kotyliony i orły przyozdobione drewnem osiki. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2018

  Tworzymy jesienne wianki z wikliny – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Jesienią kwietne wianki zamieniamy na wiklinowe! Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie i Sosnowcu zapraszają dzieci 13 października na warsztaty kreatywne, podczas których poznają sztukę wikliniarstwa. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Sosnowiec ul. Zuzanny 20

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty