Materiały dla prasy

 
 • 11.06.2019

  Rajd Rowerowy i Zlot Motocyklowy ku czci św. Jana Pawła II

  16 czerwca odbędzie się Diecezjalny Rajd Rowerowy i Zlot Motocyklowy ku czci św. Jana Pawła II. Wydarzenie ma upamiętniać 20. rocznicę wizyty papieża w Sosnowcu. Rajd rowerowy zakończy się na parkingu Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec, tam też rozpocznie się zlot motocyklowy, a impreza będzie zwieńczona mszą świętą na Placu Papieskim.

   

  Więcej  

   
 • 03.06.2019

  Przyjdź na urodziny w XIX-wiecznym stylu!

  20 lat minęło jak jeden dzień! Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza 8 czerwca na urodziny z wieloma atrakcjami dla rodzin z dziećmi. W programie parada steampunkowa, czyli połączenie XIX-wiecznego stylu z nurtem fantasy, prezentacja maszyn „epoki pary” i warsztaty poświęcone industrialnym gadżetom. Wstęp bezpłatny! 

   

  Więcej  

   
 • 23.05.2019

  Synowie i córki, czas zrobić laurki! – Dzień Matki w Centrach Handlowych Auchan

  Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji własnoręcznie przygotować oryginalny upominek. Już 25 maja w Centrum Handlowym Auchan w Katowicach, Żorach i Sosnowcu oraz 26 maja w Gliwicach odbędą się rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których dzieci wykonają nietuzinkowe podarunki dla mam. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 18.04.2019

  Paczkomaty® InPost przy Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec

  Od 20 marca klienci Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec mogą korzystać z Paczkomatów® InPost, które znajdują się przy wejściu do budynku obok Vision Express. Paczkomaty® wzbogacą udogodnienia dostępne na terenie centrum handlowego, dzięki którym klienci podczas zakupów mogą załatwiać codzienne sprawy.

   

  Więcej  

   
 • 18.04.2019

  Poczuj smak Wielkanocy! Jarmark produktów rękodzielniczych

  Dla wszystkich poszukujących nietuzinkowych produktów i świątecznych inspiracji Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec organizuje od 17 do 19 kwietnia wielkanocny jarmark. Wśród asortymentu znajdą się m.in. regionalna żywność i dekoracje wielkanocne.

   

  Więcej  

   
 • 09.04.2019

  Przygotuj kolorowe pisanki i koguty – warsztaty dla dzieci

  Dla wszystkich, którzy chcą przywitać wiosnę, Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec organizuje rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których uczestnicy stworzą wielkanocne dekoracje i przygotują się do świąt. Bezpłatne zajęcia odbędą 13 kwietnia.

   

  Więcej  

   
 • 14.02.2019

  Sfotografuj swoją miłość!

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że w związku z ogłoszeniem żałoby narodowej Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec odwołuje wydarzenia o charakterze rozrywkowym, które były zaplanowane na czwartek 14 lutego.

   

  Więcej  

   
 • 05.02.2019

  Sfotografuj swoją miłość!

  W Dniu Świętego Walentego pełne miłości i zabawne zdjęcia powstaną w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec. W czwartek 14 lutego wszystkie zakochane pary będą mogły utrwalić na fotografii swoje wielkie uczucie. Udział w zabawie jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 14.01.2019

  Pełne księżniczek i rycerzy warsztaty karnawałowe

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 19 stycznia Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec organizuje warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć kreatywne maski karnawałowe i zamienić się w księżniczkę lub rycerza. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 20.12.2018

  Jarmark świąteczny w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec

  Ręcznie wykonane ozdoby choinkowe i stroiki, biżuteria, bursztyny, a nawet naturalne miody będą wspaniałymi prezentami świątecznymi. Poszukujących perełek rękodzielniczych i naturalnej żywności Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza od 21 do 23 grudnia na jarmark świąteczny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Sosnowiec ul. Zuzanny 20

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty