Materiały dla prasy

 
 • 09.02.2018

  Pachnące prezenty dla sympatii

  Pluszaki, kwiaty, czekoladki, a może… mydełka? Miłość niejedno ma imię, a święto zakochanych można obchodzić na wiele różnych sposobów, na dowód czego Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec organizuje w dniu walentynek szereg atrakcji. W programie m.in. warsztaty tworzenia mydełek oraz romantycznych fotoramek.

   

  Więcej  

   
 • 05.02.2018

  Weź udział w karnawałowych warsztatach!

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 10 lutego Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza małych gości na warsztaty, które pozwolą dać upust pokładom kreatywnym i rozwinąć zdolności manualne dzieci. Wstęp wolny! 

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  Tworzymy skrzynki na zioła dla babć i dziadków

  Czy wszystkie maluchy przygotowały laurki dla babć i dziadków? Na dzieci, którym brakuje pomysłu na prezent i pragną przygotować coś więcej, czekają warsztaty kreatywne. 20 stycznia Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza na specjalne zajęcia z tworzenia skrzynek na zioła i ramek na zdjęcia. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 10.01.2018

  Zimowe zabawy dla maluchów w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec

  Czytanki, sportowe zmagania, konkursy wokalne czy warsztaty plastyczne to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na maluchów w różnym przedziale wiekowym. Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza wszystkie dzieci 13 stycznia na kreatywne animacje i moc wesołej zabawy.

   

  Więcej  

   
 • 20.12.2017

  Poczuj magię świąt na bożonarodzeniowym jarmarku

  Konkursy świąteczne, kreatywne warsztaty dla dzieci, stoiska ze świątecznymi produktami, wspólne kolędowanie i moc dobrej zabawy – trzydniowe atrakcje wprowadzą wszystkich w iście świąteczny nastój. Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza wszystkich od 20 do 22 grudnia na kiermasz świąteczny z wieloma atrakcjami dla rodzin.

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Świąteczne atrakcje dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec

  Przedświąteczne warsztaty kreatywne, teatrzyk z cyklu „Palcem po mapie” oraz animacje, które zapoznają maluchy z kulturą amerykańską – nadchodzący weekend 16 i 17 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec zapewni wszystkim małym gościom wiele atrakcji i moc zabawy. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 30.11.2017

  Weź udział w wielkiej mikołajkowej zabawie

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Zarówno na wzorowych maluchów, jak i nieco bardziej niesfornych czeka wielka niespodzianka. 6 grudnia Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza na wielką zabawę mikołajkową. W programie warsztaty kreatywne, konkursy, teatrzyk, a także moc piosenek świątecznych i spotkanie ze Świętym Mikołajem! Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 21.11.2017

  Andrzejkowe warsztaty dla dzieci

  Czarny kot wcale nie musi przynosić pecha! Przekonają się o tym mali goście Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec, którzy 25 listopada wezmą udział w andrzejkowych warsztatach. W programie wróżby, tworzenie figurek na szczęście, a także magnesów na lodówkę ze znakiem zodiaku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 13.11.2017

  Pomóż kotu w wielkim mieście i wyrusz w podróż na Hawaje

  Czy wiejska kotka poradzi sobie podczas wycieczki do stolicy? Na jakie trudności natrafi w wielkim mieście? Z pomocą przyjdą mali widzowie, którzy doskonale znają zasady bezpieczeństwa na drodze! Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza najmłodszych gości 18 listopada na teatrzyk z elementami edukacyjnymi oraz warsztaty, które zapoznają dzieci z ciekawostkami kultury hawajskiej. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 18.10.2017

  Poznaj średniowieczne historie i wyrusz w podróż do Meksyku

  Podróż w czasie jest możliwa! Przekonają się o tym goście Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec, którzy w niedzielę 21 października wezmą udział w kolejnym przedstawieniu teatralnym z cyklu „Palcem po mapie”. Mali widzowie przeniosą się w czasy króla Kazimierza Jagiellończyka, żeby poznać historię młodego rzeźbiarza Wawrzusia, z kolei warsztaty kreatywne zapoznają najmłodszych z kulturą i ciekawostkami Meksyku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Sosnowiec ul. Zuzanny 20

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty