Moda i blog

 
 •   Komentarze ()
  22 lut 2018

  7 pomysłów na tanie wakacje w Polsce i za granicą

  Wakacje – zarówno te letnie, jak i zimowe, to czas, na który czekają wszyscy. Młodzi chcą się wyrwać ze szkoły, starsi – odpocząć od pracy. Jednak tym na co czekamy przede wszystkim jest wyjazd z domu i możliwość relaksowania się, wypoczywania, zwiedzania czy po prostu leniuchowania w zupełnie nowej scenerii. W najnowszym wpisie zdradzamy 7 pomysłów na tanie wakacje w Polsce i za granicą

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  12 lut 2018

  Pomysły na prezent, na Walentynki i Dzień Kobiet

  Już niebawem Walentynki, a nieco później Dzień Kobiet. Jeśli chcesz zaskoczyć kobietę udanym prezentem, zobacz propozycje Sandry. Wszystkie prezentowane rzeczy znajdziesz w naszych sklepach.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  05 lut 2018

  Dietetyczne ciasta i ciasteczka fit. Sprawdź nasze przepisy!

  Jak połączyć troskę o zdrowie i zachowanie szczupłej sylwetki z miłością do słodyczy? To wcale nie takie trudne, jak się wydaje. Wystarczy, że zamienimy pełne cukru, konserwantów, sztucznych dodatków i utwardzonych tłuszczy łakocie, na zdrowe ciasta i ciasteczka fit, pełne cennych składników odżywczych i - co nie mniej ważne - bardzo smaczne.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  23 sty 2018

  Proste i szybkie przepisy na dania jednogarnkowe

  Szybkie przygotowanie smacznego posiłku to w dzisiejszym świecie – ciągłego życia w pośpiechu – bardzo istotna kwestia. Często zwyczajnie brakuje nam sił i ochoty na tworzenie wymyślnych i skomplikowanych dań, a potem wielogodzinne zmywanie naczyń po obiedzie.W sytuacjach gdy brak czasu szczególnie nam doskwiera, warto przypomnieć sobie o prostym rozwiązaniu, szybkich, łatwych, a do tego pysznych i sycących daniach jednogarnkowych.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  10 sty 2018

  Gdzie wyjechać na ferie zimowe z dziećmi?

  Zimowa przerwa w nauce to fantastyczny czas na rodzinny wyjazd z dziećmi. Aby eskapada się udała warto tak ją zaplanować, by bez względu na pogodę i dorośli i maluchy mieli zapewnione atrakcje. Dlatego już w grudniu większość z nas gorączkowo szuka odpowiedzi na pytanie – dokąd wyjechać na ferie zimowe? Sprawdźcie nasze pomysły i propozycje na ferie last minute.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  02 sty 2018

  Dieta po świętach, czyli jak schudnąć po świątecznym obżarstwie

  Choć każdego roku większość z nas obiecuje sobie zachowanie wstrzemięźliwości przy świątecznym stole, praktyka pokazuje, że pokusa jest jednak zbyt silna. Podczas trzech świątecznych dni pochłaniamy więcej kalorii niż jesteśmy w stanie spalić w tydzień. Wzrost wagi po świętach nie jest więc niczym niezwykłym. Zdaniem ekspertów świąteczne obżarstwo może nas kosztować nawet 3 – 4 dodatkowe kilogramy. Jak się ich pozbyć? Mamy kilka wskazówek.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  19 gru 2017

  Potrawy wigilijne – czy znasz wszystkie dania świąteczne?

  Aby dostrzec różnice w kulinarnych zwyczajach świątecznych nie trzeba podróżować po całym świecie. Wystarczy porównać świąteczne dania, które na wigilię szykują mieszkańcy wschodniej Polski, Pomorza czy Śląska. Często nawet w obrębie jednego miasta czy wsi na stole zobaczymy trochę inne dania. Jedni jedzą kutię, inni makowca. W niektórych domach nie ma świąt bez pierogów, w innych obowiązkowo podaje się uszka.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  12 gru 2017

  Ozdoby świąteczne, czyli jak wybrać doskonały stroik świąteczny

  Trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez choinki. To właśnie zielone, pięknie ozdobione drzewko jest symbolem grudniowych świąt i najważniejszą dekoracją świąteczną naszych domów. Ale nie jedyną. Wybór dostępnych stroików świątecznych, które pozwolą nam poczuć świąteczną atmosferę, a jednocześnie będą piękną ozdobą stołu, biurka w pracy czy drzwi wejściowych jest ogromny. Nie zapominajmy, że sami także możemy wyczarować wspaniałe bożonarodzeniowe dekoracje.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  28 lis 2017

  Wróżby i zabawy andrzejkowe dla dzieci i młodzieży

  Andrzejkowe wróżby mają w Polsce długą tradycję. Dawniej panny i kawalerowie obchodzi to święto osobno, a odczytywanie przyszłości koncentrowało się przede wszystkim wokół jednej kwestii – kto, kiedy i z kim wstąpi w związek małżeński. Dziś często spędzamy andrzejkowy wieczór z rodziną i znajomymi.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  18 lis 2017

  Jak zmotywować dziecko do nauki?

  Mogłoby się wydawać, że zdobywanie wiedzy, poznawanie świata i możliwość rozwijania swoich umiejętności i talentów, samo w sobie jest nagrodą, o którą warto powalczyć. Niestety ten argument trafia do nielicznych dzieci. Dla większości szkoła i nauka to po prostu obowiązek, z którego muszą się wywiązywać i do którego nie zawsze są ciepło nastawione...

  Czytaj całość  

 
 
  fashion and blog
NAJPOPULARNIEJSZE