27.05.2019 Zapraszamy na urodziny w XIX-wiecznym stylu!

 

 

20 lat minęło jak jeden dzień! 8 czerwca zapraszamy na urodziny z wieloma atrakcjami dla rodzin z dziećmi. W programie parada steampunkowa, czyli połączenie XIX-wiecznego stylu z nurtem fantasy, prezentacja maszyn „epoki pary” i warsztaty poświęcone industrialnym gadżetom. Wstęp bezpłatny! 

Jak na prawdziwą urodzinową zabawę przystało na wszystkich uczestników zabawy będzie czekać moc atrakcji i niespodzianek. Dzięki specjalnemu wystrojowi i oryginalnym atrakcjom goście naszego Centrum przeniosą się do XIX wieku, który połączy stylistykę epoki pary z elementami fantastyki. Urodzinowa impreza w takim wydaniu musi być udana!

Na odwiedzających galerię czeka moc atrakcji. W pasażu zagoszczą maszyny przypominające te z epoki wynalazków, m.in oryginalny rower oraz pojazd z aparatem fotograficznym. Wszyscy zainteresowani wezmą udział w warsztatach, na których powstaną ozdoby i gadżety nawiązujące do czasów rewolucji przemysłowej. Uczestnicy będą korzystać ze skóry, stali, węgla, mosiężnych trybików czy elementów instrumentów muzycznych, a śmiałkowie wypróbują swoich sił w wierceniu, skręcaniu, cięciu, nitowaniu czy wiązaniu. Powstała industrialna przestrzeń i dźwięki przeniosą gości Centrum prosto do epoki pary!

Pasaż Centrum nabierze wyjątkowego charakteru dzięki paradzie, która połączy stylistykę XIX wieku z elementami fantastyki. Aktorzy zaprezentują fantazyjne przebrania i nietypowe dodatki, a wybrane elementy strojów, takie jak kapelusze, wachlarze i atrapy strzelb będą dostępne dla gości, którzy będą chcieli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Atrakcje urodzinowe odbędą się 8 czerwca w godz. 10.00 do 15.00. Wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Sosnowiec ul. Zuzanny 20

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty