16.04.2019 Poczuj smak Wielkanocy! Jarmark produktów rękodzielniczych

 

 

Wszystkich poszukujących nietuzinkowych produktów i świątecznych inspiracji zapraszamy od 17 do 19 kwietnia wielkanocny jarmark. Wśród asortymentu znajdą się m.in. regionalna żywność i dekoracje wielkanocne.

Wiosna na dobre zagościła już w mieście. Jej atmosferę, a także smak zbliżających się świąt, będzie można poczuć także w pasażu naszego Centrum, gdzie od 17 do 19 kwietnia czekać będą stoiska z wyjątkowymi produktami.

Wszyscy, którzy poszukują świątecznych dekoracji, niepowtarzanej biżuterii czy produktów regionalnych zaopatrzą się na zbliżającym się jarmarku wielkanocnym w prawdziwe perełki. Od środy do piątku w pasażu galerii handlowej będzie można kupić wiele wyjątkowych produktów rękodzielniczych. Goście będą wybierać spośród świątecznych ozdób, ręcznie malowanych obrazów, obrusów czy zabawek dla dzieci. Nie zabraknie produktów góralskich oraz naturalnej żywności, w tym pieczywa, przetworów, miodów i serów.

Jarmark wielkanocny odbędzie się od 17 do 19 kwietnia, a stoiska będą dostępne w godzinach otwarcia galerii. Wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy! 

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Sosnowiec ul. Zuzanny 20

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty