09.01.2018 Zimowe zabawy dla maluchów

 

 

Czytanki, sportowe zmagania, konkursy wokalne czy warsztaty plastyczne to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na maluchów w różnym przedziale wiekowym. Zaprasza wszystkie dzieci 13 stycznia na kreatywne animacje i moc wesołej zabawy.

Na przekór zimowej szarudze i niepogodzie mali goście naszego centrum będą mogli dać upust drzemiącej w nich energii, biorąc udział w wesołych zabawach o różnorodnej tematyce. 13 stycznia dzieci w różnym wieku będą mogły wziąć udział w kreatywnych animacjach, warsztatach i konkursach, które połączą ich ulubione rozrywki.

Na dzieci w wieku przedszkolnym i starsze grupy żłobkowe czeka o godz. 16:00 kącik małego brzdąca, w którym wesoła żabka Animek opowie gościom historię słonika Elmery. Wszystkie maluchy mogą przynieść swoje ulubione pluszaki, które wezmą udział w tańcach, śpiewach i konkursach, a także zostaną namalowane przez dzieci. Kolejne zajęcia będą przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych, szczególnie dzieci, które lubią aktywność fizyczną. Uczestnicy zmierzą się w ciekawych zabawach, m.in. w kręceniu hula-hop oraz zawalczą o drobne nagrody.

Kolejna część zabaw będzie przeznaczona dla dzieci, które lubią muzykę i śpiew. Każdy chętny śmiałek będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności solowo, w duecie czy też w większym zespole, a na najlepszych czekają upominki! Dzieci mogą również przynieść swój własny podkład muzyczny do piosenek, które będą chciały zaprezentować. Moc atrakcji przygotowano również dla miłośników zajęć plastycznych. Mali artyści przygotują maski karnawałowe, a do powstania prac posłużą im kartony, styropian, formy gipsowe, a także piórka, cekiny i inne kolorowe drobiazgi. Z takimi atrakcjami zima nam nie straszna!

Serdecznie zapraszamy na animacje dla dzieci, które odbędą się od 13 stycznia. Wszystkie atrakcje czekają na gości od godz. 16:00 do 19:00. Wstęp wolny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Sosnowiec ul. Zuzanny 20

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty