29.04.2017 Wybierz się w podróż do krainy Indian i poznaj niezwykłą moc muzyki

 

 

 

Wszyscy mali wielbiciele dalekich podróży wyruszą z nami na swoją kolejną wyprawę już 6 maja. Tym razem odwiedzimy krainę Indian i obejrzymy teatrzyk „Z muzyką wśród zwierząt”.

Podczas najbliższego spotkania z cyklu „Palcem po mapie” najmłodsi przeżyją prawdziwą indiańską przygodę. Razem z rodzicami, którzy dawniej zaczytywali się w przygodach Winnetou, wezmą udział w licznych warsztatach, grach i zabawach. Wśród atrakcji znajdą się: warsztaty bębniarskie (w tym pokaz i nauka gry na bębnach), warsztaty robienia pióropuszy, zawody w tropieniu zwierząt i malowanie indiańskich buziek. Dzieci poznają także zasady indiańskich gier i zabaw ruchowych takich jak: równoważnia szoszonów, bizonie rogi czy narty indiańskie oraz będą uczestniczyć w konkursach z nagrodami.

Po pełnej wrażeń i pozytywnych emocji wyprawie mali i więksi podróżnicy zasiądą przed teatralną sceną, by obejrzeć spektakl teatralny pt. „ Z muzyką wśród zwierząt”. Barwne dekoracje i kostiumy oraz znakomita gra aktorska sprawią, że z łatwością przeniosą się oni w świat marzeń i wyobraźni. Dzięki pełnej humoru historii jaskiniowca i figlarnej małpki najmłodsi nauczą się, na czym polega współpraca, dlaczego należy rozwijać swoje talenty i że nie warto się poddawać.

Na młodych widzów czeka również wyjątkowy konkurs. Udział w spotkaniu będzie nagradzany pieczątkami, które maluchy mogą zbierać na specjalnej ulotce. Każdy, kto zbierze minimum 4 stemple, podczas kolejnych przedstawień, będzie mógł odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Do którego kraju chcesz pojechać i dlaczego?”. Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi upominkami. Regulamin zabawy dostępny jest na stronie www.auchansosnowiec.pl.

Zapraszamy 6 maja 2017 roku. Animacja pt. „W krainie Indian” rozpocznie się o godzinie 14 i potrwa do godziny 17, a przedstawienie pt. „ Z muzyką wśród zwierząt” będzie trwało od godziny 17 do 18. Udział teatrzyku i w zajęciach jest bezpłatny.

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Sosnowiec ul. Zuzanny 20

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty