03.06.2014 Dziecięcy śmiech wypełnił galerię!

 

W miniony weekend wspólnie z naszymi najmłodszymi gośćmi świętowaliśmy ich największe święto! Z okazji Dnia Dziecka w galerii odbyły się wyjątkowe atrakcje. Maluchy wzięły udział w energicznych pokazach i warsztatach tanecznych, licznych zabawach i konkursach z nagrodami czy kreatywnych zajęciach plastycznych. Była to również okazja spotkania się z psami terapeutami oraz ich opiekunami, aby poznać podstawowe zasady bezpiecznego kontaktu z czworonogiem.

Z okazji Dnia Dziecka zaprosiliśmy naszych najmłodszych do wspólnej zabawy w galerii. Podczas weekendu 31 maja i 1 czerwca każdy z maluchów znalazł dla siebie ciekawe atrakcje.

Pierwszego dnia świętowania dzieci miały wyjątkową okazję, aby posmakować egzotycznego i niezwykle popularnego ostatnio tańca – Zumby. W specjalnie wydzielonej strefie odbyły się pokazy, warsztaty, a także konkurs dla osób, które chciały sprawdzić swoje umiejętności taneczne. Sportową atrakcją były również pokazy oraz warsztaty wywodzącej się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej sztuki walki - Capoeiry.

Fantazję świętujących dzieci pobudziły również kreatywne animacje. Podczas licznych zabaw maluchy mogły spróbować swoich sił w takich konkurencjach, jak zgadywanie smaków czy odgadywanie przedmiotów za pomocą dotyku. W każdej zabawie najlepsi uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Wodze fantazji maluchy mogły puścić także podczas zajęć plastycznych.

Z kolei w niedzielę 1 czerwca maluchy wraz z rodzicami mogli wziąć udział w warsztatach pt. „Bezpieczny pies, bezpieczne dziecko”. W ramach zajęć najmłodsi goście spotkali się z trzema przeszkolonymi psami terapeutami oraz ich opiekunami – wykwalifikowanymi dogoterapeutami. Podczas zabaw edukacyjnych uczestnicy poznali między innymi mowę ciała zwierzaków, aby odróżnić strach od agresji. Dzieci mogły się także dowiedzieć, jak bezpiecznie bawić się z psem oraz, jak zachować się w sytuacji, gdy zwierzę nas zaatakuje. Maluchy miały także możliwość porozmawiać o bezpieczeństwie z policjantem oraz strażakiem.

Serdecznie dziękujemy najmłodszym za wspólną zabawę!

 

 

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Sosnowiec ul. Zuzanny 20

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty